Artykuły 2016/17

Open Panel

2c 0629 listopada uczniowie klasy II b zorganizowali andrzejki klasowe. W tym przedsięwzięciu z dużym zaangażowaniem przyszli Im uczniowie klasy V b. Wiktoria Powałka wypożyczyła lekturę „Franklin i święto duchów”, którą następnie młodszym kolegom i koleżankom przeczytała. Przygotowała także wesołe kwietne wróżby, które przewidywały szczęście oraz bogactwo.

Maja Pietrzak przyszła na to spotkanie przebrana za kotka, co wśród młodszych uczniów wzbudziło ogromne pozytywne emocje. Maja wypożyczyła lekturę  H. Ch. Andersena „Imbryk”, do której  przygotowała ciekawe pytania. Przygotowała także wróżbę z butami. Na koniec nagrodziła drugoklasistów cukierkami, które na tę okoliczność przygotowała. Krzysztof Szulc przygotował wróżbę, która przewidywała zawody, jakie w przyszłości będą drugoklasiści wykonywać. Na tę okoliczność własnoręcznie skonstruował  zaczarowany młynek, czym wprowadził wśród uczniów klasy drugiej ogromne zaciekawienie. Już na koniec drugoklasiści, wspólnie z gośćmi, tańczyli przy piosence „Na moście w Avinion”.

{gallery}2016/12/2c{/gallery}